Rekomendacje

Wiktoria i Michał | Częstochowa

„Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za tak niesamowite zdjęcia z naszego ślubu i pleneru. Trzeba zdecydowanie przyznać że decyzja o wyborze właśnie Ciebie była strzałem w dziesiątkę i nie boję się użyć słów że jednym z lepszych wyborów związanych z tą okazją . Oglądając zdjęcia za każdym razem przeżywamy te cudowne emocje, które nam towarzyszyły. Fotoksiążka z pleneru jest po prostu fenomenalna!!! Nie ma osoby która by się nią nie zachwyciła. Ma w sobie wszystko to czego chcieliśmy a nawet więcej !!! Efekt przerósł nasze oczekiwania. Zrozumiałeś naszą wizję zdjęć ślubnych w 100%. Każde fotografia ślubna ukazuje emocje i charakter o które nam chodziło.Polecamy wszystkim tak wspaniałego fotografa ślubnego, który w niebanalny sposób uchwyci jeden z najważniejszych dni w życiu.”

Wiktoria i Michał 

Marlena i Sławek | Fotografia ślubna Chorzów

Pasją mojej niedawno nabytej żony jest i była fotografia. Więc przy wyborze fotografa ślubnego mieliśmy niesamowicie wiele wyznaczników, którymi się kierowaliśmy. Począwszy od najoczywistszych rzeczy, że zdjęcia muszą zachwycać – poprzez wykonanie albumów, foto książki, wydruków itp. – aż po samego fotografa. Mimo, iż na rynku wiele jest dobrych fotografów, oferujących wysoką jakość usług ? my postawiliśmy dodatkowo na człowieka. To był nasz dzień, nasze chwile, nasze życie, nasze wspomnienia ? więc osoba, która będzie to uwieczniać na całe nasze życie ? musi być również wyjątkowa. I tutaj nasz MCPLONKA jako osoba ? wygrał wszystkie castingi. Spędzonych 6 godzin na targach ślubnych w Katowicach nie pozostawiało wątpliwości ? TO NASZ CZŁOWIEK ! I tak się stało, a wybór okazał się strzałem w jedenastkę. Można pisać historie i powieści na temat całości, i nie ukrywam, że trudno nam się streścić. Na przygotowaniach przed ślubem ? nasz MC był niczym pająk :) w ogóle nie krępował, robił zdjęcia z ukrycia, po prostu super. W kościele wdrapał się nie wiadomo kiedy i nie wiadomo gdzie, tworząc piękne ujęcia z góry.

W dniu ślubu zaoferował nam krótką sesję wraz z świadkami, na której bawiliśmy się po prostu rewelacyjne ! Dostrzegł i uwiecznił każdy, nawet najmniejszy szczegół z wesela.
Kolejnym dowodem potwierdzającym profesjonalizm fotografa był fakt, że praktycznie nic nie jadł i nic nie pił, a zapytany: ?dlaczego Pan nie usiądzie i nie zje?? – odpowiedział: ?ja jestem w pracy, chodzę i szukam zdjęć?.

Największy problem mamy z wyrażeniem naszych uczuć odnośnie sesji plenerowej. Ta sesja była po prostu tak genialna, tak wspaniała i profesjonalna, że nie wiemy co napisać, by odzwierciedlić nasze zadowolenie. Naprawdę doceniamy Pana poświęcenie w skakaniu na wysokościach, ciężkie negocjacje z policją na terenie starej fabryki papieru, przeganianie dzieci z jeziora, abyśmy mieli śliczne tło, no i tych udręk z komarami, kiedy męczyliśmy Pana zdjęciami w nocy przy blasku świeczek :)
Wykonanie albumów, foto książki oraz efekty sesji plenerowej przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Umieszczone tam zdjęcia to strzał w dziesiątkę. To jesteśmy my ? po prostu my i wszystko to co chcieliśmy uwiecznić w tych najważniejszych dla Nas chwilach.

My nie żałujemy naszego wyboru i zdecydowanie możemy wszystkim polecić Pana Bartosza.
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.”

Marlena i Sławek

Ania i Mariusz | Fotografia ślubna Chorzów

” Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą sesje ślubną. Zacznę od tego, że warunki w dzień ślubu wcale nie sprzyjały doskonałym warunkom do fotografii (36 stopni w cieniu:)a mimo to spisałeś się na medal. Twój 100% profesjonalizm, spokój i opanowanie zdziałało cuda a są nimi świetne zdjęcia ślubne. Uchwyciłeś najlepsze momenty…widać na nich emocje, wzruszenie i niesamowitą głębie, którą tak ciężko uchwycić. Z czystym sumieniem możemy i będziemy Cie polecać bo naprawdę jest warto….Dziękujemy .”

Ania i Mariusz

Anita i Vladimir | Fotografia ślubna Szwecja-Sztokholm

„Niesamowite, wręcz magiczne zdjęcia, pięknie wykończone albumy, które wszystkich zachwyciły, profesjonalizm i dostosowanie do indywidualnych oczekiwań to tylko niektóre aspekty pracy Bartka i Marioli. Bartek jest mistrzem w wychwytywaniu tych krótkich chwil, które przepełnione są emocjami. Dzięki temu wszystkie fotografie ślubne są niesamowicie naturalne i żywe a towarzyszące nam w dniu ślubu radosne uśmiechy, spojrzenia pełne wzruszeń i łezki kręcące się w oczach zostały dla nas na zawsze uwiecznione. Dziękujemy wam Mariolu i Bartku za niesamowitą przygodę, jaką była dla nas sesja ślubna  plenerowa, za przemiłą atmosferę, niebanalne pomysły, ogromną cierpliwość, za te wszystkie ?ostatnie buziaki? i przede wszystkim za wspaniały czas spędzony wspólnie w Sztokholmie. Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy. Gorąco polecamy.?

Anita i Vladimir

Bartek i Gosia | Fotografia ślubna Myszków

„Mamy napisać jakieś rekomendacje, polecenie, opinie? a tu nie ma co się rozpisywać no bo po co?? Jeśli ktoś z Was nie zdecyduje się na Bartka jako fotografa na swoim ślubie i weselu a i plenerze to ma pecha . Czemu?? Bo foty są wypaśne, albumy ładne i dobrze sklecone, a wszystko dopieszczone do najmniejszego szczegółu. (Opakowanie płyty WYPAS!!!) Oprócz tego MCPLONKA to najlepszy przelicznik biorąc pod uwagę ile Was to kosztuje i co za to otrzymujecie. Chyba się rozpisaliśmy- eh najlepszy fotograf ślubny. Po prostu POLECAMY bo warto i DZIĘKUJEMY bo jest za co. Sądzę że Bartku jeszcze się spotkamy ? chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze !!!?

Gosia i Bartek

Marysia i Mirek | Fotografia ślubna Zawiercie

„Piękne fotografie ślubne wykonane przez Bartosza oddają w pełni uczucia jakie towarzyszyły nam podczas najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwaliłeś na zdjęciach radość i miłość. Mamy profesjonalne zdjęcia z przygotowań, uroczystości zaślubin, wesela i pleneru- polecamy fotografa ślubnego MCPLONKA. Wspaniała atmosfera, jaka za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej czystą przyjemność. Nasz najważniejszy dzień, nasze emocje i nas samych oddaliśmy w Twoje ręce, a owocami tego zaufania będziemy się cieszyć przez całe nasze wspólne życie.Nie pozostaje nam nic, jak wystawić pozytywną opinię, dla Twojej fotografii ślubnej?

Marysia i Mirek

Milena i Daniel | Fotografia ślubna Częstochowa

„Jeśli wahacie się przy wyborze fotografa ślubnego MCPLONKA to możemy rozwiać wasze wszelkie wątpliwości. Lepiej nie możecie trafić, ta opinia jest wypadkową profesjonale obsługi. MCPLONKA ? fotograf ślubny, oddaje niesamowicie wszystkie emocje, tworzy piękne fotografie ślubne. Wszystko co dzieje się w tym ważnym dniu. Z naszej strony ogromne podziękowania i ukłon w stronę talentu. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które przerosły nasze wysokie wymagania. Gorąco polecamy, fotografa ślubnego MCPLONKA!”

Milena i Daniel

Halina i Adam | Fotografia ślubna Katowice

„Pomysłowość a co z tym idzie umiejętność uchwycenia chwili i stworzenia ze zwykłych slajdów nietuzinkowych fotografii ślubnych, wszystko to sprawia że w końcowym efekcie dostajemy do rąk suweniry przywołujące tak wyjątkowe dla nas chwile które, dzięki Tobie zostały osadzone w niesamowitym i wyjątkowym klimacie. Pełen profesjonalizm- fotograf ślubny, którego polecić możemy każdemu! Opinia- bardzo dobra, fotograf ślubny  jak najbardziej godny polecenia. Dziękujemy.”

Halina i Adam

Aneta i Stefan | Fotografia ślubna Myszków

„Fotograf ślubny MCPLONKA mówimy zdecydowane TAK:)Bardzo oryginalne, niestandardowe ujęcia. Pełen profesjonalizm i do tego niesamowita fantazja:) Na fotografiach ślubnych jest wszystko co ?nasze?: Garbi, motor, łoś, samochodzik Franka, kubańskie cygara i mydlane bańki:)Czas biegnie ale wspomnienia zapisane na fotografiach ślubnych zostaną i to jest piękne. Powiemy tylko cztery słowa ?Bardzo Gorąco Polecamy Fotografa Ślubnego Mcplonka. Opinie wystawiamy na piątkę z plusem”

Aneta i Stefan

Agnieszka i Adam | Fotografia ślubna Śląsk-Zabrze

„Jesteśmy zachwyceni, zostało pokazane całe piękno tego dnia- naszego ślubu i sesji plenerowej.
Widać kunszt fotografa ślubnego MCPLONKA, szczególnie podczas sesji plenerowej, gdzie to Bartek wybrał odpowiednie miejsca o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy.Miejsca na plener zarówno industrialne jak i plenerowe. Co ważne dzięki jego zaangażowaniu, My przed samym ślubem mieliśmy mniej na głowie. Powiedzieliśmy  tylko o co Nam chodzi a cała reszta była już po stronie fotografa.Polecamy taką współpracę z fotografem ślubnym który weźmie na siebie sprawy organizacyjne-miejsce pleneru. Obecność Bartka nie krępowała nas, co jest ogromnym plusem, podobnie, jak otwartość na pomysły i brak ograniczenia czasowego podczas pleneru ? sesja ze starej fabryki papieru przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Polecamy industrialne  miejsca do fotografii ślubnej, dla wszystkich którzy szukają kreatywnych miejsc. Sympatyczna atmosfera plus profesjonalizm są godne polecenia.
Zdjęcia finalne są poddane obróbce graficznej, co sprawia, że stają się jedyne w swoim rodzaju. Dostaliśmy niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.Wystawiamy bardzo pozytywną ocenę dla fotografa ślubnego. Opinia może być tylko jedna- SUPER, Pełen PROFESJONALIZM, Z czystym sumieniem polecamy! „

Agnieszka i Adam

Olga i Dominik | Fotografia ślubna Wrocław

„Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą sesję ślubną w plenerze. Zdjęcia ślubne są przede wszystkim nie pozowane, naturalne, pomysłowe , pokazujące piękno otaczającej przyrody i Nas na jej tle w jak najbardziej profesjonalny sposób. Luźna atmosfera podczas sesji ślubnej, wspaniały dobór miejsc i rekwizytów wszystko to dało super efekt końcowy w postaci przepięknego albumu ślubnego, oglądanego z zachwytem przez rodzinę i znajomych. Fotograf ślubny MCPLONKA jest godny polecenia !!!Naprawdę warto!!! Opinie zostawiamy pozytywną, jeszcze na pewno skorzystamy z usług.”

Olga i Dominik

Ewa i Tomek | Fotografia ślubna Kłodzko

„Sesja ślubna przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wspaniała atmosfera, kreatywne pomysły i efekt murowany! Na szczęście było bez zbędnego pozowania i nadymania się. Fotograf ślubny wymyślił świetny scenariusz zdjęć ślubnych i obiektywem ?chwytał moment? po to aby ostatecznie zadziwić nas zrobionym zdjęciem. Polecamy fotografa ślubnego MCPLONKA, opinie możemy wystawić bardzo dobrą. Gorąco polecamy i  dziękujemy !!!”

Ewa i Tomek

Ewelina i Marek |Fotografia ślubna Wrocław

„Mariolu, Bartku. Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia ślubne  i emocje które towarzyszą każdemu ich oglądaniu. Jesteście profesjonalistami w tym co robicie. Wasze poczucie humoru i pomysłowość gwarantują niezapomnianą sesje  ślubną oraz ?spontaniczne? zdjęcia ślubne ( nasze ulubione to te na torach tramwajowych).
Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecamy współprace z Wami.?”

Ewelina i Marek

Gosia i Łukasz | Fotografia Głogów

„Mariola i Bartek zrobili nam najpiękniejszy prezent ślubny jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Spodziewaliśmy się zwykłego albumu ze zdjęciami ślubnymi? a dostaliśmy cudowną pamiątkę, dla nas bezcenną. Zdjęcia ślubne są niesamowite, pełne ciepła, klimatu, z duszą. Zatrzymali dla nas najpiękniejsze chwile?
Nie są to szablony jak od standardowego fotografa ślubnego, ich indywidualne podejście do nas sprawiło, że zdjęcia ślubne są wyjątkowe, szczególne, oryginalne, NASZE. Jesteśmy zachwyceni i zachwyceni są wszyscy, którym je pokazujemy a właściwie my ich nie pokazujemy tylko się nimi chwalimy. Nasza rodzina, znajomi są oczarowani i powtarzają, że to wielki talent, a ?nasi? fotografowie mają niesamowity dar widzenia i zatrzymywania najpiękniejszych chwil.
Dziękujemy Wam bardzo kochani, że mieliśmy ten zaszczyt być po drugiej stronie waszego obiektywu i mamy nadzieję, że teraz równie pięknie będziecie uwieczniać najważniejsze chwile w życiu naszej córeczki.Polecamy, wszystkim nie zdecydowanym, fotografia ślubna i rodzinna na najwyższym poziomie.”

Gosia i Łukasz

Marta i Adam | Fotografia ślubna Myszków

„Nasze fotografie ślubne wykonane przez Ciebie Bartku są niesamowite, pełne klimatu i zaangażowania. Twój spokój, przyjazna natura i profesjonalne podejście mają odzwierciedlenie w fantastycznych fotografiach ślubnych. Potrafisz uchwycić chwilę, przez co zdjęcia są naturalne i niewymuszone, aczkolwiek na wysokim poziomie? Swoją drogą, jak Ty to robisz?! Nie pozostaje nam nic jak wystawienie bardzo dobrej opinii. Polecamy fotografa ślubnego MCPLONKA z czystym sumieniem.
Album spełnia nasze oczekiwania w 200%, w każdej wolnej chwili wracamy do niego, aby móc na nowo przeżyć ten wspaniały  dzień. Dziękujemy Ci za współpracę i gratulujemy talentu!”

Marta i Adam.

Justyna i Krzysiek | Fotografia ślubna Lubliniec

„Brak słów aby opisać jak wielkim zaskoczeniem był dla nas efekt końcowy w postaci pięknego albumu ślubnego i fotoksiążki. Podczas pleneru fotograf ślubny-Bartek poświecił nam dużo czasu, czego efektem były fotografie ślubne odzwierciedlające nasze zainteresowania i pasje.
Zastanawiacie się nad wyborem fotografa ślubnego, który uwieczni wasza uroczystość, z czystym sumieniem możemy polecić Mariolę i Bartka.”

Justyna i Krzysiek.

Kasia i Jarek | Fotografia ślubna Śląsk

„Fotograf ślubny MCPLONKA mówimy zdecydowane TAK:)Bardzo oryginalne, niestandardowe ujęcia. Pełen profesjonalizm i do tego niesamowita fantazja:) Na fotografiach ślubnych jest wszystko co ?nasze?: Garbi, motor, łoś, samochodzik Franka, kubańskie cygara i mydlane bańki:)Czas biegnie ale wspomnienia zapisane na fotografiach ślubnych zostaną i to jest piękne. Powiemy tylko cztery słowa ?Bardzo Gorąco Polecamy Fotografa Ślubnego Mcplonka. Opinie wystawiamy na piątkę z plusem”

Kasia i Jarek