O MNIE

Bartosz Płonka -MCPLONKA- Fotografia ślubna

Bartosz Płonka- MCPLONKA.   Od zawsze jestem  związany z kreacją i chęcią tworzenia. Jako fotograf, grafik, projektant  zewsząd szukam inspiracji to tworzenia. Od 2006  rejestruje swoim spojrzeniem kadry, które szybką mijają a są dla Was istotne. Robię to ponieważ są ludzie, którzy szukają nie banalnych fotografii ślubnej.

Emocje, radość, szczęście to nie tylko puste stwierdzenia, ale to co chce Wam zatrzymać w fotografiach.  Nie jestem reżyserem, jestem obserwatorem. Nie robię rejestruje, patrzę  i szukam emocji, napięcia, dynamiki.

Ciągle szukam nowych miejsc i ludzi to tworzenia najbardziej oryginalnych reportaży i plenerów ślubnych. Jestem elastyczny i dopasowuje ofertę, jestem otwarty na indywidualne potrzeby. Na co dzień prowadzę agencję reklamową Essens, jak i rozwijam markę odzieżową pełną kolorytu i wariacji  
Kocham to co robię, lubię  kolor, światło, ludzi dla których mogę tworzyć.
Zatem działajmy ! Zapraszam do kontaktu.

SŁUCHAM WASZYCH POTRZEB

Każdy ślub jest inny. Nikt nie jest taki sam. Ofertę fotografii ślubnej dopasowuje do Waszych indywidualnych potrzeb. Poświęćmy  czas na niezobowiązujące spotkanie, aby móc określić jakie są Wasze oczekiwania. 

PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Pasja daje poczucie pełnego zaangażowania i usługi wysokiej  jakości. Staram się nie popaść w rutynę. Stawiam wysoko sobie wymagania. 

Otwartość I Inspiracje

Podczas każdego  realizowanego zlecenie szukam nowych inspiracji. Jestem otwarty, nie zamykam się w szablon. Inspirują mnie ludzie, i dla nich lubię tworzyć wysublimowane historie ślubne. 

Dopasowana Oferta

Szanuje Wasz budżet,  posiadam dopasowaną ofertę do potrzeb jak i do budżetu. Mam kilka pakietów, które możemy modyfikować aby dopasować się do oczekiwań. 

Najwyższa Jakość

Jakość usługi jak i materiał fotograficzny jaki Wam przekazuje jest najwyższej jakości. Od momentu wykonywania zdjęć, po proces postprodukcji jak i finalne albumy czy foto książki.

Satysfakcja Zadowolenie

Nadrzędnym moim celem podczas realizacji usługi jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Mam świadomość że to tworzą dla Was pamiątkę na całe życie. Zawsze dążę do pełnej satysfakcji moich klientów.